AVEL Decapant Emulsion Stripper 1L

  • Cena: 42,50 zł
    34,55 zł
  • szt.
  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 004920602
  • Producent: AVEL
  • Waga:1.1 kg
  • Dostępność: Brak / Na zamówienie Brak / Na zamówienie
  • Dostawa od: 0,00 zł

Darmowa wysyłka

Powyżej 300 zł*

30 dni na zwrot

Bezpieczne zakupy

Szybka wysyłka

W 24h po zamówieniu

Profesjonalne doradztwo

100% zadowolonych Klientów
Nie dotyczy zamówień hurtowych

Opis produktu

DECAPANT ® Avel- środek do usuwania EMULSJI
(butelka 1L)


Do drewna, tworzywa sztucznego, marmuru ...

Środek do odtłuszczania i usuwania, starych warstw emulsji do podłóg drewnianych, z tworzywa sztucznego, marmurowych czy podłóg, z płytek terakoty (oprócz czerwonych odcieni). Jest on przeznaczony do każdego rodzaju podłóg z tworzyw sztucznych, drewna, korka, marmuru, kamienia naturalnego, piaskowca czy naturalnej terrakoty. Produkt ten, po aplikacji bez trudu usuwa nawet do 10 starych warstw w ciągu 15minut.

Przed właściwym zastosowaniem każdego środka należy przeprowadzić próbę w niewidocznym miejscu, sprawdzając działanie produktu. Jeżeli efekt jest właściwy, można przystąpić do dalszych czynności.

Sposób użycia:
Rozprowadzić cienką warstwę środka do usuwania, za pomocą szmatki na czyszczoną powierzchnię (nie tworząc kałuży). Pozostawić na 15 minut, po tym czasie zwilżyć mokrą szmatką i zmyć. Podłogę zmyć dwu-, trzykrotnie wodą. Pozostawić do wyschnięcia.

Uwagi:
Ze względu na różnorodność podłóg marmurowych i z tworzyw sztucznych – należy przeprowadzić próbę przed usuwaniem starych powłok lub odtłuszczaniem. Zmieszać środek, w ilości małej filiżanki na 1L wody. Pozostawić na około 20 minut, następnie zmyć.
Zużycie: około 30-40m2/1L w zależności od materiału, z jakiego usuwamy powłoki.

Wskazówka:
Dla lepszej ochrony podłóg zaleca się stosowanie Emulsji do podłóg ® Avel, tworzących powłokę ochronną na podłodze oraz do bieżącej konserwacji Szamponu ® Avel, przeznaczonego do właściwego typu podłóg.

Newsletter

Podaj swój e-mail, a nie ominą Cię promocje, rabaty oraz informacje o nowościach w naszej ofercie.

Nasze marki