Buty to coś bardzo osobistego, a osobiste przedmioty nie powinny trafić w niepowołane ręce. Jeszcze kilka lat temu nie było zakładu, do którego można było oddać buty dobrej jakości i mieć pewność, że zostaną one naprawione zarówno pod kątem napraw szewskich jak i renowacji cholewki. Chodzi o niuanse, o indywidualne podejście do klienta, fachowe porady i pewność, że zadba o nie profesjonalista, używając najlepszych dostępnych na rynku kosmetyków marki Saphir i Tarrago w połączeniu z wiedzą budowaną przez lata.

Wielki Shoe jest innowacyjnym zakładem renowacyjno-szewskim powstałym w odpowiedzi na tę potrzebę. Przed jego stworzeniem nie było w Polsce miejsca które specjalizowałoby się w pełnej renowacji butów skórzanych z najwyższej półki.

Dodanie uroku butom poprzez patynowanie? Odżywienie i impregnacja? Usunięcie uszkodzeń mechanicznych? Wymiana podeszwy? – to zadania dla Wielkiego Shoe! Aktualnie przez pracownię przewijają się setki butów miesięcznie, a każda para to nowe wyzwanie i indywidualne podejście wysoko wyspecjalizowanego zespołu.

Często do warsztatu trafiają buty renomowanych marek, szyte ręcznie. Dobrej jakości skóra zasługuje na najlepsze dostępne kosmetyki, dlatego każdą renowację przeprowadza się tutaj z użyciem produktów firm Saphir i Tarrago. Są to uznane na rynku firmy, tworzące kosmetyki stworzone z najlepszych, naturalnych składników. Bez tych wysoko wyspecjalizowanych środków spektakularne renowacje nie byłyby możliwe.

W oparciu o zdobyte doświadczenie dobierana jest optymalna droga renowacji, by zapewnić najlepszy z możliwych efekt. Usługi dostępne są w formie określonych zabiegów:

Zapraszamy do odwiedzenia warsztatu w Warszawie na ulicy Przejazd 6 na osiedlu Marina Mokotów. Buty można również dostarczyć kurierem lub pocztą, a renowację zamówić poprzez stronę internetową www.wielkishoe.com

Zachęcamy do śledzenia profilu firmy w mediach społecznościowych:
Facebook / Instagram

Wpis gościnny stworzony na potrzeby bloga przez naszych Przyjaciół ze Stolicy! Wielkie dzięki Wielki Shoe! MULTIRENOWACJA nie świadczy usług, ale dostarcza najlepsze środki i akcesoria zakładom usługowym oraz firmom z branży obuwniczo-skórzanej przez co mamy możliwość co jakiś czas dobre punkty stawiające na JAKOŚĆ Państwu zarekomendować. Polecamy gorąco!

MULTIRENOWACJA.PL